Użytkownik zweryfikowany!

Wiktoria Musiał, 31l.

Wiktoria Musiał, 31l.

Cześć! Fajnie, że zainteresowało Cię moje ogłoszenie. Mam na imię Wiktoria i mam 31 lat. Z powodzeniem od kilku lat prowadzę własną firmę przez co nie mam czasu na miłosne podboje, a mam swoje potrzeby więc stwierdziłam, że skorzystam z tego portalu. Portal urzekł mnie tym, że jest na nim darmowa rejestracja, a Panowie nie muszą tutaj za nic płacić, bo to w końcu isponsorki, Panie sponsorują Panów, więc spokojnie. Chętnie poznam faceta, który spełni moje łóżkowe zachcianki i nie tylko. Proponuję stały układ, z miłą chęcią wyskoczę poza miasto, na weekend albo na wakacje w okresie letnim - oczywiście ja stawiam. Twój wiek nie ma tutaj znaczenia, gdyż to tylko metrka więc nie ważne czy masz 18 lat czy 60 jeśli Ci się podobam to śmiało załóż sobie darmowe konto i do mnie napisz. Naciśnij przycisk poniżej to pogadamy, a ja czekam na wiadomość. Całuję Wiktoria.

Sponsorki, które płacą mężczyznom za seks

Zgadza się, dobrze czytacie! Żyjemy w takich czasach, że to już nie mężczyzna płaci kobiecie za seks, a kobieta mężczyźnie. Niezmrnie miło nam, że zdecydowałeś się skorzystać z usług naszych sponsorek. Być może wyda Ci się to dziwne, że Panie płacą Panom za spotkana, jednak zapewniamy Cię - jest to całkowice normalne. Relacja miedzy mężczyzną sponsorowanym, a kobietą sponsorką często wypełniona jest nie tylko seksem, ale także wspólnymi wypadami, zakupami czy po prostu zwykłą zdrową relacją. Sponsorki to najczęściej niezależne finansowo kobiety, często po przejściach (rozwódki, wdowy), które mają dość skakania z kwiatka na kwiatek jak to zwykle ma maiejsce na portalach typu Tinder.

Sponsorka, nieważne jaka by była zawsze mówi o swoich oczekiwaniach, Wasze spotkania zawsze będą wypełnione tym, czego oboje pragniecie. Chcecie uprawiać seks? Nie ma sprawy! Macie ochotę na czułe słówka? Pewnie! Fetysze? Proszę bardzo. Jednak pamiętajcie aby nie przekraczać swoich granic, bo wtedy nici z relacji. Sponsorki to często też młode kobiety, które chcą się ustatkować i myślą, że jedynym sposobem na znalezienie wiernego faceta jest właśnie sponsoring.

Kto korzysta z usług Sponsorek?

Najczęściej są to młodzi mężczyźni, którzy gustują w starszych od siebie kobietach, jednak nie ma na to reguły. Na seks randki umawiają się różni ludzie - najczęściej single, którzy potrafią określić to, czego chcą, a jeśli mogą na tym trochę zarobić, to czemu nie? Generalnie według przeprowadzonych badań przez isponsorki.pl z usług sponsorki korzystają mężczyźni w wieku od 20 do 55 lat. Najmłodsza sponsorka na isponsorki ma 20 lat, najstarsza natomiast ma 66! Jak pokazują przeprowadzone badania, korzysta praktycznie każda grupa wiekowa i nie ma czego się wstydzić!

x

Żeby przejść dalej musisz się zarejestrować