Użytkownik zweryfikowany!

Izabela Kołodziejczyk, 30l.

Izabela Kołodziejczyk, 30l.

Mam na imię Izka i mam 30 lat, przejęłam po bogatych rodzicach całe gospodarstwo, nie wiem co tutaj robię, mam mało czasu na randki, dlatego zdecydowałam się na portal isponsorki, tak będzie na pewno łatwiej. Z miłą chęcią poznam jakiegoś fajnego faceta, z którym będę mogła spełniać swoje szalone pomysły. Bardzo chętnie zabiorę na weekend, wycieczkę poza miasto i nie tylko. Fajnie by było gdybyś umiał coś dobrego ugotować, bo lubię dobrze zjeść - jeśli nie umiesz to nie martw się, zabiorę Cię do najlepszych restauracji na świecie. Na co dzień ze względu na przejęcie gospodarstwa jestem rolniczką, jednak wieczorami i dni, które nie muszę nic robić zamieniam się w diabła - chcesz się przekonać? Kliknij przycisk poniżej, załóż całkowicie darmowe konto na portalu i do mnie napisz. Czekam na wiadomości. PS. Nie ważne ile masz lat, ja lubię wszystkich mężczyzn!

Sponsorki, które płacą mężczyznom za seks

Zgadza się, dobrze czytacie! Żyjemy w takich czasach, że to już nie mężczyzna płaci kobiecie za seks, a kobieta mężczyźnie. Niezmrnie miło nam, że zdecydowałeś się skorzystać z usług naszych sponsorek. Być może wyda Ci się to dziwne, że Panie płacą Panom za spotkana, jednak zapewniamy Cię - jest to całkowice normalne. Relacja miedzy mężczyzną sponsorowanym, a kobietą sponsorką często wypełniona jest nie tylko seksem, ale także wspólnymi wypadami, zakupami czy po prostu zwykłą zdrową relacją. Sponsorki to najczęściej niezależne finansowo kobiety, często po przejściach (rozwódki, wdowy), które mają dość skakania z kwiatka na kwiatek jak to zwykle ma maiejsce na portalach typu Tinder.

Sponsorka, nieważne jaka by była zawsze mówi o swoich oczekiwaniach, Wasze spotkania zawsze będą wypełnione tym, czego oboje pragniecie. Chcecie uprawiać seks? Nie ma sprawy! Macie ochotę na czułe słówka? Pewnie! Fetysze? Proszę bardzo. Jednak pamiętajcie aby nie przekraczać swoich granic, bo wtedy nici z relacji. Sponsorki to często też młode kobiety, które chcą się ustatkować i myślą, że jedynym sposobem na znalezienie wiernego faceta jest właśnie sponsoring.

Kto korzysta z usług Sponsorek?

Najczęściej są to młodzi mężczyźni, którzy gustują w starszych od siebie kobietach, jednak nie ma na to reguły. Na seks randki umawiają się różni ludzie - najczęściej single, którzy potrafią określić to, czego chcą, a jeśli mogą na tym trochę zarobić, to czemu nie? Generalnie według przeprowadzonych badań przez isponsorki.pl z usług sponsorki korzystają mężczyźni w wieku od 20 do 55 lat. Najmłodsza sponsorka na isponsorki ma 20 lat, najstarsza natomiast ma 66! Jak pokazują przeprowadzone badania, korzysta praktycznie każda grupa wiekowa i nie ma czego się wstydzić!

x

Żeby przejść dalej musisz się zarejestrować