Użytkownik zweryfikowany!

Julia Przybylska, 33l.

Julia Przybylska, 33l.

Witam serdecznie! Mam na imię Julia i mam 33 lat, w życiu zajmuję się modelingiem (mam swoją agencję modelek i sama nią jestem). Na co dzień raczej pozytywnie nastawiona do świata, uwielbiam szybkie samochody - sama jeżdzę nową corvette. :-) Ogromny nakład pracy przy rozwijaniu firmy nie pozwolił mi na znalezienie faceta, dlatego zdecydowałam się na portal isponsorki. Idealny kandydat? Ideały nie istnieją, natomiast Twój wiek i status materialny nie mają tutaj kompletnie znaczenia - chciałabym jednak abyś był zadbany, nie lubię brudasków... Jestem dziewczyną do tańca i do różańca, a na isponsorkach staram się porozmawiać z każdym. Mój prywatny kontakt oraz numer telefonu dostępny po darmowej rejestracji w portalu. Aby skontaktować się z Iloną kliknij przycisk poniżej i zarejestruj się teraz za darmo.

Sponsorki, które płacą mężczyznom za seks

Zgadza się, dobrze czytacie! Żyjemy w takich czasach, że to już nie mężczyzna płaci kobiecie za seks, a kobieta mężczyźnie. Niezmrnie miło nam, że zdecydowałeś się skorzystać z usług naszych sponsorek. Być może wyda Ci się to dziwne, że Panie płacą Panom za spotkana, jednak zapewniamy Cię - jest to całkowice normalne. Relacja miedzy mężczyzną sponsorowanym, a kobietą sponsorką często wypełniona jest nie tylko seksem, ale także wspólnymi wypadami, zakupami czy po prostu zwykłą zdrową relacją. Sponsorki to najczęściej niezależne finansowo kobiety, często po przejściach (rozwódki, wdowy), które mają dość skakania z kwiatka na kwiatek jak to zwykle ma maiejsce na portalach typu Tinder.

Sponsorka, nieważne jaka by była zawsze mówi o swoich oczekiwaniach, Wasze spotkania zawsze będą wypełnione tym, czego oboje pragniecie. Chcecie uprawiać seks? Nie ma sprawy! Macie ochotę na czułe słówka? Pewnie! Fetysze? Proszę bardzo. Jednak pamiętajcie aby nie przekraczać swoich granic, bo wtedy nici z relacji. Sponsorki to często też młode kobiety, które chcą się ustatkować i myślą, że jedynym sposobem na znalezienie wiernego faceta jest właśnie sponsoring.

Kto korzysta z usług Sponsorek?

Najczęściej są to młodzi mężczyźni, którzy gustują w starszych od siebie kobietach, jednak nie ma na to reguły. Na seks randki umawiają się różni ludzie - najczęściej single, którzy potrafią określić to, czego chcą, a jeśli mogą na tym trochę zarobić, to czemu nie? Generalnie według przeprowadzonych badań przez isponsorki.pl z usług sponsorki korzystają mężczyźni w wieku od 20 do 55 lat. Najmłodsza sponsorka na isponsorki ma 20 lat, najstarsza natomiast ma 66! Jak pokazują przeprowadzone badania, korzysta praktycznie każda grupa wiekowa i nie ma czego się wstydzić!

x

Żeby przejść dalej musisz się zarejestrować