Użytkownik zweryfikowany!

Julia Przybylska, 31l.

Julia Przybylska, 31l.

Cześć jestem Julia. Mam 31 lat i pochodzę z Warszawy, jednak nie mieszkam w niej na co dzień. Od jakiegoś czasu poszukuję fajnego mężczyzny, który chciałby dzielić ze mną życie, moja sytuacja jest unormowana, a sama jestem ustatkowana także nie szukam sponsora. Nie mam męża i nigdy nie miałam, dzieci także nie posiadam. Jestem uzależniona od kawy

Dziewczyny, które umawiają się na seks

Zgadza się, dobrze czytacie! Żyjemy w takich czasach, że to już nie mężczyzna zabiega o kobietę, a kobieta o meżczyznę. Niezmrnie miło nam, że zdecydowałeś się skorzystać z usług naszych dziewczyn. Być może wyda Ci się to dziwne, że Panie chętnie spotykają się z mężczyznami, jednak zapewniamy Cię - jest to całkowice normalne. Relacja miedzy mężczyzną, a kobietą często wypełniona jest nie tylko seksem, ale także wspólnymi wypadami, zakupami czy po prostu zwykłą zdrową relacją. Panie na portalu to najczęściej niezależne finansowo kobiety, często po przejściach (rozwódki, wdowy), które mają dość skakania z kwiatka na kwiatek jak to zwykle ma maiejsce na portalach typu Tinder.

Dziewczyna, nieważne jaka by była zawsze mówi o swoich oczekiwaniach, Wasze spotkania zawsze będą wypełnione tym, czego oboje pragniecie. Chcecie uprawiać seks? Nie ma sprawy! Macie ochotę na czułe słówka? Pewnie! Fetysze? Proszę bardzo. Jednak pamiętajcie aby nie przekraczać swoich granic, bo wtedy nici z relacji. TaRandka to często też młode kobiety, które chcą się ustatkować i myślą, że jedynym sposobem na znalezienie wiernego faceta jest właśnie nasz portal.

Kto korzysta z usług dziewczyn z portalu?

Najczęściej są to młodzi mężczyźni, którzy gustują w starszych od siebie kobietach, jednak nie ma na to reguły. Na seks randki umawiają się różni ludzie - najczęściej single, którzy potrafią określić to, czego chcą, a jeśli mogą na tym trochę zyskać, to czemu nie? Generalnie według przeprowadzonych badań przez tarandka.pl z usług tarandka korzystają mężczyźni w wieku od 20 do 55 lat. Najmłodsza dziewczyna na tarandka ma 20 lat, najstarsza natomiast ma 66! Jak pokazują przeprowadzone badania, korzysta praktycznie każda grupa wiekowa i nie ma czego się wstydzić!

x

Żeby przejść dalej musisz się zarejestrować